Yeni Makineler ile standartların, en üst seviyesine çıkmak ve sizlere dilediğiniz güvenceyi verebilmek için, tasarladığımız en iyi kalitedeki makineleri gururla sunmaktayız. Daha güçlü çarklar ile sizlere hizmet vermeye hazırız. “YAVUZ KARDEŞLER” güvencesi ile yanınızda olmaktan mutluluk duyar. İmalatını yaptığımız ürünlerin ; (Hem iç temizliği, hem de dış güvenliğinden). Biz Firma yetkilileri olarak her bir ürünün sorunlarını çözmek ve sizleri memnun etmek için yanınızdayız.

CNC torna yumuşak ayakları ayna Ekipmanlarının ve imalatlarının en yüksek teknolojisi olan makinaları kullanarak sizlere hizmet vermekten şeref duyarız. Önemli bir aşama kaydederek ISO 9001 2008 kalite Belgesi ve Marka Tescil Belgesini sunmaktayız. 1999 yılından itibaren kalıp sektöründeki faaliyetlerini halen sizlere sunmaktadır.

SERA KALIP adı ile sizleri  müşteri memnuniyetini sunmaktan ve sizlere ‘hizmetlerimizin sınırsız olmadığını’ göstermekten mutluluk duyuyoruz. Çalışarak en üst mertebede olmamızı sağlayan ve yanımızda bizlerle birlikte ayakta duran tüm şirketlere teşekkür etmeyi borç biliriz.

YAVUZ KARDEŞLER güvencesi ile makinelerimizin kontrol ve teftişi 7/24 bakılarak ve ayrı ayrı incelenerek sizlerin huzurunuza sunuyoruz. Her makinelerin ayrı uzmanları ve yetkilisi vardır. Çarkların güvenilirliği ve alınılan servislerin güven ve hizmetleri en üst derecededir. Halka hizmet etmek ve halk birlikte yarınlar için SERA KALIP her zaman yardıma ve yanınızda olmaya hazır…